Instalace

Spokojený zákazník je pro nás důležitý, z tohoto důvodu dbáme na kvalitně provedenou instalaci systému, včetně profesionálního a aktivního přístupu a důkladného zaškolení obsluhy. Technickou podporu máme v režimu 24/7 a jsme pro vás k dispozici i o víkendu, prázdninách a svátcích. Jsme k dispozici po celé České republice.

Poptávka

Zaujala vás naše nabídka a chcete se dozvědět více, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat. Kontakty na násmáte v sekci kontakty. Domluvíme si nezávaznou schůzku, na které proběhne detailnější seznámení se systémem a diskuse o návrhu řešení pro váš režim, který na škole máte. Během schůzky proběhne i nezávazná předmontážní prohlídka, ze které bude vytvořena cenová nabídka.

Realizace

Po odsouhlasení cenové nabídky dojde k přípravě smlouvy a přípravné práce před samotnou instalací. Přípravné práce také zahrnují založení Cloudu a napojení na školní agendu.

Instalace

V dopředu sjednaném termínu proběhne samotná instalace. Po odzkoušení zařízení proběhne napojení na Cloud a prvotní nastavení.

Zaškolení

Zaškolení může proběhnout na místě nebo online. K dispozici jsou i manuály a podpora 24/7.